Ledusskapji

Uzticamība un kvalitāte par budžeta cenu

bauer-ledusskapji-2
b285ec58fdf942e598413caf7f476135

Ar saldētavu apakšā vai augšā

Izvēlieties sev piemērotāko ledusskapi ar saldētavu apakšā. Bauer ledusskapji ir pieejami dažādās krāsās, kā arī izmēros. Ledusskapju dizains ir mūsdienīgs un iederēs jebkurā virtuvē, savukārt ražošanā ir izmantoti tehniskie risinājumi, kuri ir pārbaudīti gadu laikā un nodrošinās ilgu iekārtas darbību. 

bauer-ledusskapji-divdurvju

Divdurvju ledusskapji

Šādi ledusskapji ir īpaši piemēroti lielākām ģimenēm: ledusskapī izvietotajiem produktiem vienmēr atradīsies sava vieta. Lielas kūkas, lielāka izmēra pārtikas iepakojumi, uzkodu trauki – vairs nekādu kompromisu par vietas trūkumu! Lielākā ledusskapī varēsiet ievietot arī patiešām lielus traukus.

Populāri modeļi

Moderns dizains, vienlaikus arī pieejama  cena. Lieliska izvēle pircējiem, kuri vēlas funkcionālu, kvalitatīvu ledusskapi mūsdienīgai virtuvei par samērīgu cenu.

RB-20DR4SSD
RB-30DC5SX
RB-35DC5SS
RBS-9908GSL

Bauer ledusskapji: laba kvalitāte par pieejamu cenu

Bauer ledusskapji ir ieguvuši pircēju atzinību gan Latvijā, gan ārpus tās. Šiem ledusskapjiem ir lieliska cenas/kvalitātes attiecība, tādēļ arvien vairāk pircēju izvēlās tieši Bauer sadzīves tehniku. Izvēlieties lielisku kvalitāti, par kuru nevajag lieki pārmaksāt. Papildu informāciju par katra ledusskapja parametriem un funkcijām meklējiet katra modeļa apraksata lapā.