Lēti ledusskapji: kā iegādāties izdevīgāk?

Katrs, kurš vēlas iegādāties ledusskapi savam mājoklim vai vasarnīcai, vēlas, lai ledusskapis būtu kvalitatīvs, vienlaikus tas nebūtu pārlieku dārgs. Maksāt par daudzām funkcijām, kuras ir mūsdienu ledusskapjos visbiežāk nozīmē lieki pārmaksāt. Bet kā lai izvēlās piemērotāko ledusskapi, kurš kalpotu daudzus gadus un vienlaikus nemaksātu ļoti daudz? Vai izvēlēties lietotu ledusskapi? Varbūt ledusskapi ar defektiem?

Ledusskapja izvēle

Ja vien nemeklējat pašu lētāko modeli un ledusskapis nav vajadzīgs steidzami, nogaidiet un iegādājieties to izpārdošanas laikā. Bieži vien ledusskapjiem ir īpašas izpārdošanas cenas, vienlaikus ir vērts atcerēties, ka dažkārt izpārdošanās tiek tirgoti ledusskapji, kurus citi neizvēlās. Vai vienmēr ir vērts ietaupīt un izvēlēties tehniku, kura tikai apmierina vai tomēr izvēlēties, piemēram, Bauer ledusskapi, kurš ir pārliecinoši labāks? Sadzīves tehnika kalpos daudzu gadus, tādēļ tās izvēlei ir vērts pievērst īpašāku uzmanību.

Izvēloties ledusskapi, izvērtējiet vajadzīgos izmērus un funkcionalitāti, kura jums ir nepieciešama. Bauer ledusskapji ir aprīkoti ar galvenajām funkcijām, kuras ir ikdienā vajadzīgas, jo nav nozīmes pārmaksāt par iespējām, kuras neizmantosiet vai izmantosiet ļoti reti. Īpaši svarīgi tas ir tehnikai, kuru izmantosiet neregulāri, piemēram, saldētavas tikai ziemas periodā, kad vajag uzglabāt vasaras veltes, vai arī vasarnīcā, kur ledusskapis ir nepieciešams tikai vasaras mēnešos.

Par zemāku cenu internetā?

Meklējot atsauksmes internetā par sadzīves tehniku, atradīsiet gan ledusskapju piedāvājumus, gan arī atsauksmes. Piedāvājumi ir gan jaunai sadzīves tehnikai, gan lietotiem ledusskapjiem. Tomēr jāņem vērā, ka ne vienmēr šīs atsauksmes būs svaigas un arī sadzīves tehnika var būt iegādāta dažādos veikalos. Diemžēl ne visi veikali (it sevišķi internetveikali) ir pietiekami uzticami, tādēļ pat sadzīves tehnika no ievērojamiem pasaules zīmoliem var būt ar īsu kalpošanas laiku, jo tehnika iespējams nav pavisam jauna u.c. Tādēļ esiet īpaši uzmanīgi iegādājoties tehniku mazāk uzticamos veikalos, kā arī pērkot jau lietotu tehniku sludinājumos vai lietoto preču veikalos.

Ledusskapji ar defektiem

Latvijā ir pietiekami daudz dažādi veikali, kuri tirgo ledusskapjus un citu sadzīves tehniku ar defektiem, mazlietotu. Šādi piedāvājumi līdzi var nest ne tikai vizuālus defektus, bet arī nopietnus tehnikas bojājumus, kurus uzreiz neredzēsiet vai pārdevējs jums nepavēstīs. Īpaši uzmanīgiem ir jābūt ar pārdevējiem, kuri piedāvā savu garantiju – tas nozīmē, ka remontu nenodrošinās servisa centrs, bet viņi paši. Līdz ar to lētu ledusskapi vislabāk ir iegādāties jaunu, jo lietotu ledusskapi izdevīgi ir iegādāties tikai no dārgāku zīmolu gala, jo tad ledusskapim darbības ilgums ir paredzēts krietni ilgāks un arī jums tas kalpos vēl ilgāku laiku.

Ledusskapja higiēna

Ledusskapis tāpat kā mūsu virtuves galda virsma vai izlietne ir regulāri jākopj, tādēļ pievērsiet uzmanību ledusskapja atdzesēšanas kameras un saldētavas tīrībai. Nepareizi uzglabāta pārtika un ledusskapja netīrīšana var veicināt dažādu baktēriju vairošanos un nemaz nemanīsiet, ka ledusskapis ir kļuvis par baktēriju perēkli. Īpaši svarīgi ir rūpīgi iztīrīt ledusskapi, ja tas ir iegādāts lietots un arī ja ilgstošāk nav izmantots.

Bauer ledusskapji un saldētavas ir pārbaudīta vērtība un laba izvēle ikvienam – to pierāda mūsu klientu atsauksmes un ieteikumi arī citiem iegādāties sadzīves tehniku no Bauer.