Neriskē, pērkot nocenotu sadzīves tehniku!

Bieži vien, kad ir pienācis laiks izvēlēties sev jaunu sadzīves tehniku, mēs ieskatāmies lietoto preču piedāvājumā vai izvērtējam iegādāties preces ar lielākiem vai mazākiem vizuālajiem defektiem. Tomēr ir jāņem vērā, ka tā var kļūt par ievērojamu laimes spēli – vai paveiksies vai tomēr nāksies iegādāties brāķētu produkciju, kuru nav iespējams remontēt vai arī remonta izmaksas būs pārāk dārgas.

Lai arī daži pārdevēji to dēvē par tehniku ar nelieliem vizuāliem defektiem, jebkurā gadījumā tā ir nocenota prece un šādi it kā sākotnēji nelieli sīkumi var slept ievērojami lielākas problēmas ar kvalitāti. Ja tirgotājs patiešām piedāvā jaunu preci ar nelielu vizuālo defektu, kas ir radies transportēšanas laikā, tad atlaide un ietaupījums būs acīmredzami, tomēr šādas reizes ir salīdzinoši maz. Tā varbūt arī tehnika, kura ir īslaicīgi izmantota, vēlāk klients no tās atteicies, tomēr pilnībā pārbaudīt to un atgūt pilnīgi jaunas preces stāvokli, protams, neizdosies.

Nocenoto sadzīves tehnikas preču veikalos preces visbiežāk nokļūst kā atgrieztas preces vai īslaicīgi lietotas, tomēr to kvalitāte ir arvien nezināma, lai gan tiek sniegta garantija. Dzīvē tā var būt tehnika, kurai šķietami ir novērsts rūpnīcas brāķis, tomēr tas vēlāk var parādīties atkārtoti vai ietekmēt citu lietu. Mēs iegādājamies tehniku, lai tā kalpotu ilgstoši. Izvēloties kaut mazliet lietotu tehniku ilgtermiņā var nākties tomēr saskarties ar īsāku tehnikas dzīves laiku.

Ja izvēlaties iegādāties lietotu vai ar defektu un citādi nocenotu tehniku, rūpīgi uzziniet par visiem defektiem un pieprasiet, lai tie tiktu fiksēti pārdošanas dokumentos. Defekts svarīgākajos tehnikas mezglos, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas vadības blokā radīs ievērojamas remonta izmaksas, savukārt slikta ledusskapja termoizolācija radīs lielu elektrības rēķinu, lai gan modeļa tehniskajos parametros ir norādīta augsta elektroenerģijas klase.

Netērējiet lieki savu laiku un nervus – izvēlieties jaunu sadzīves tehniku no Bauer, tas palīdzēs ietaupīt ilgtermiņā. Bauer sadzīves tehnika ir kvalitāte par pieņemamu cenu, līdz ar to būsiet ieguvēji. Aplūkojiet Bauer piedāvājumus sadzīves tehnikas veikalos visā Latvijā un jautājumu gadījumā vairāk vaicājiet pārdevējiem-konsultantiem, kuri palīdzes izvēlēties un iegādāties tehniku daudziem gadiem.