Veļas mazgājamās mašīnas

Uzticamība un kvalitāte par budžeta cenu

Aktuālie piedāvājumi

Uzziniet vairāk par šobrīd aktuālajiem modeļiem pārdošanā, salīdziniet un izvēlieties sev piemērotāko.
Bauer sadzīves tehniku varat iegādāties PTA.lv internetveikalā un PTA sadzīves tehnikas veikalā Dambja ielā 3A, Rīgā.

Teicama sadzīves tehnikas izvēle

Piemērotas dažādām situācijām

Dažādas mazgāšanas programmas, tai skaitā delikātā mazgāšana, ātrā mazgāšana un citas. Katram modelim ir savs programmu saraksts, ar kuru varat iepazīties aprakstā pie katra no modeļiem.

bauer-vertibas-1

Spožs mazgāšanas rezultāts

Bauer veļas mašīnas palīdzēs uzturēt tīru gan ikdienas apģērbu, gan arī ļaus iztīrīt citu mājsaimniecības tekstilu. Atcerieties izmantot mazgājamo līdzekli atbilstoši instrukcijā norādītajam, lai ierīce kalpotu ilgāk.

Klientu atzinība

Mūsu klienti jau daudzu gadu garumā ir atzinīgi novērtējuši Bauer veļas mazgājamās mašīnas, jo tās nodrošina lielisku cenas un kvalitātes attiecību, nodrošinot arī uzticamu kalpošanu ikdienā.

Iebūvējamās veļas mazgājamās mašīnas

Mūsdienās arvien vairāk mājsaimniecības izvēlās iebūvējamo sadzīves tehniku. Iebūvētās tehnikas galvenais ieguvums ir ietaupīta vieta, tomēr ir arī citi ieguvumi un priekšrocības, kādēļ izvēlēties tieši to. Iebūvējamās veļas mazgājamās mašīnas ir klusākas, ja ir pareizi iebūvētas tai paredzētajā mēbelē. Tādā veidā tā ir ciešāk fiksēta, ierobežojot pārāk lielu vibrāciju, kas savukārt rada papildu troksni. Šobrīd piedāvājam divu veidu iebūvējamos modeļus bez žāvētāja un ar žāvētāju.

Bauer WBI-97420EU

iebūvējamā veļas mazgājamā mašīna Ja vēlaties izmantot arī veļas žāvētāja sniegtās iespējas, tomēr atsevišķa žāvētāja iegāde nav iespējama, iesakām izmantot šādu veļas mašīnu, kurā ir ievietota arī žāvētāja funkcija.
  • Mazgāšanas ietilpība 8 kg, žāvēšanas ietilpība – 6kg
  • 1400 apgr./min
  • A klase
  • Elektroniskā vadība

Bauer WBX-98420EU

iebūvējamā veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju

Ja vēlaties izmantot arī veļas žāvētāja sniegtās iespējas, tomēr atsevišķa žāvētāja iegāde nav iespējama, iesakām izmantot šādu veļas mašīnu, kurā ir ievietota arī žāvētāja funkcija.

  • Mazgāšanas ietilpība 8 kg, žāvēšanas ietilpība – 6kg
  • 1400 apgr./min
  • Elektroniskā vadība
  • A elektroenerģijas klase

Bauer veļas mašīnas: laba kvalitāte par pieejamu cenu


Katrs varēs atrast savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko Bauer veļas mazgājamo mašīnu. Tajās ir visa ikdienā nepieciešamā funkcionalitāte, lai veļas mašīna strādātu nekļūdīgi un uzticami. Bauer ir viens no zīmoliem, kurus var droši ierindot šajā grupā: laba kvalitāte un samērīga cena.